JBL, t110, in-ear headohone
JBL, t110, in-ear headohone
39,00 KM
JBL T110 su kompaktne i lagane in-ear slušalice koje pružaju kvalitetan zvuk uz JBL‑ov Pure Bass potpis. Idealne za svakodnevnu uporabu — kod kuće, u uredu ili na putovanjima. Opremljene su ravnim kabelom otpornim na zaplitanje, mikrofonom i jednom tipkom za kontrolu reprodukcije i poziva. U pakiranju dolaze silikonske kapice u tri veličine za optimalno pristajanje.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Model / boja | JBL T110 – često označen kao Tune 110 , crna |
|---|---|
| Tip slušalica | In-ear, žične |
| Driver | 9 mm dinamički drajver (JBL Pure Bass) |
| Frekvencijski opseg | 20 Hz – 20 kHz |
| Impedansa | 16 Ω |
| Osjetljivost | 96 dB @ 1 kHz / 1 mW |
| Mikrofon | Ugrađen, omogućava hands-free pozive |
| Dužina kabla | 111 cm |
| Kabl | Flat kabl otporan na zaplitanje |
| Kontrola | In-line dugme za play/pause i pozive |
| Pristajanje | Silikonske kapice (S, M, L) za individualno podešavanje |
| Težina | 12,7 g |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
89,00 KM
PHILIPS Bež.slušalice TAH3209WT/00
Slušalice
Dostupno
44587
Kupi -
69,00 KM
PHILIPS Bež.slušalice TAT1209BK/01
Slušalice
Dostupno
44591
Kupi -
89,00 KM
Dostupno
43549
Kupi -
99,00 KM
JBL GO3 Black
JBL
Dostupno
43531
Kupi -
89,00 KM
Dostupno
43530
Kupi -
99,00 KM
JBL GO3 ECO BLUE
JBL
Dostupno
15854
Kupi

