Apple Watch SE 3 GPS 44mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band – S/M
Apple Watch SE 3 GPS 44mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band – S/M
659,00 KM
Osnovni Apple Watch s Always-On zaslonom, praćenjem zdravlja, fitness značajkama i S10 čip performansama po nevjerojatnoj vrijednosti za svakodnevno zdravlje.
Na stanju
SKU
MEHN4ET/A
Kategorija Apple Watch SE3
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Ekran | 1.8" OLED Always-On, 368 x 448 px, 977 mm² područje zaslona |
|---|---|
| RAM | 1 GB |
| Interna memorija | 64 GB |
| Čipset | Apple S10 (64-bit dual-core) |
| Glavna kamera | Nema |
| Ultraširoka kamera | Nema |
| Video snimanje | Nema |
| Prednja kamera | Nema |
| Baterija | do 18h / 32h Low Power Mode |
| SIM | eSIM (GPS + Cellular) |
| Mreža | 5G, 4G, 3G (Cellular model) |
| Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n, 2.4 GHz) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Izdržljivost | WR50 (otporno na vodu do 50m) |
| Dimenzije | 44 x 38 x 10.7 mm |
| Težina | 32.9 g (GPS) / 33.0 g (GPS + Cellular) |
| Materijal | Aluminijum |











Novo