HAMA Bežične klasične slušalice 184196
HAMA Bežične klasične slušalice 184196
59,00 KM
Crne bežične stereo slušalice sa mikrofonom. Laka kontrola i podrška sa Apple Siri i Google Assistant. Mekani jastučići za uši nude udobnost i izolaciju od buke. Punjenje putem USB-C konektora u trajanju do 3 h za pun kapacitet
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Boja | Crna |
|---|---|
| Dužina kabla | 0,15 m |
| Frekventni odziv mikrofona | 50 Hz – 8000 Hz |
| Frekventni opseg | 20 Hz – 20000 Hz |
| Impedansa | 32 Ω |
| Mikrofon | Da |
| Model | 184196 |
| Osetljivost | 98 dB |
| Ostalo | Podesiva traka za glavu |
| Povezivanje | USB-C |
| Težina | 120 g |
| Vreme punjenja baterije | 3 h |
| Vreme trajanja baterije | Do 15 h |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
109,00 KM
PHILIPS Bluetooth slušalice TAT2206PK
Headphones
Dostupno
47832
Kupi -
99,00 KM
Dostupno
47830
Kupi -
99,00 KM
Dostupno
47829
Kupi -
85,00 KM
Dostupno
47827
Kupi -
65,00 KM
Dostupno
47815
Kupi -
59,00 KM
HAMA Bežične klasične slušalice 184197
Headphones
Dostupno
47810
Kupi
