Apple AirTag (4 Pack)
Apple AirTag (4 Pack)
235,00 KM
Više nikada ne tražite ključeve, novčanik ili torbu – uz pomoć Apple AirTag lokatora i Find My mreže,
Komplet od 4 Apple AirTag uređaja za brzo i lako pronalaženje svih važnih stvari – zvuk, navođenje i lokacija uvek pri ruci.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Model | MX542ZM/A |
|---|---|
| Boja | Bela |
| Tip proizvoda | |
| Dimenzije i težina | Prečnik: 31,9 mm |
| Otpornost | IP67 zaštita od prskanja vode, prašine i uranjanja do 1m dubine (do 30 minuta) |
| Povezivanje | Bluetooth za lociranje u blizini |
| Zvučnik | Ugrađeni zvučnik za zvučno lociranje uređaja |
| Baterija | Zamenska CR2032 dugmasta baterija |
| Senzori | Ugrađeni akcelerometar |
| Pristupačnost | Aplikacija Find My podržava sledeće opcije pristupačnosti: |
| Sistem i kompatibilnost | Potreban Apple nalog |
| Radna okolina | Temperatura okruženja: od −20°C do 60°C |
| Proizvođač | |
| EAN |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
75,00 KM
Apple AirTag 1pack
Apple AirTag
Dostupno
42482
Kupi -
109,00 KM
Apple AirTag Leather Loop-Saddle Brown
Apple AirTag
Dostupno
43315
Kupi -
89,00 KM
Apple AirTag Loop- White
AirTag
Dostupno
12424
Kupi -
89,00 KM
Dostupno
12429
Kupi
