HAMA Zašt.tablet 125120.0
HAMA Zašt.tablet 125120.0
30,00 KM
Hama 125120 je pasivni držač za tablete (ili e‑čitače) koji se montira na naslon za glavu automobila. Pogodan je za uređaje sa ekranom veličine od 7″ do 12,9″, i gradi se od izdržljivog plastikog materijala u crnoj boji
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Kompatibilnost | Tableti dijagonale od 7” do 12,9” |
|---|---|
| Materijal | Plastika (sintetički materijal) |
| Boja | Crna |
| Rotacija | 360° rotirajući mehanizam za podešavanje ugla |
| Minimalna širina tableta | 10,9 cm |
| Maksimalna širina tableta | 15 cm |
| Minimalna visina tableta | 18,6 cm |
| Maksimalna visina tableta | 24,9 cm |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
159,00 KM
Apple Smart Folio for iPad mini (A17 Pro) – Denim
Maskice i zaštita
Dostupno
60458
Kupi -
149,00 KM
Dostupno
43683
Kupi -
89,00 KM
IPHONE X SLIM WALLET DUSTY PINK AND ROSE GOLD
Maskice i zaštita
Dostupno
43527
Kupi -
99,00 KM
IPHONE X MAGNETIC WALLET BLACK AND SOFT
Maskice i zaštita
Dostupno
43525
Kupi -
89,00 KM
Artwizz SmartJacket for iPad Pro 11” (2018) – Black
Maskice i zaštita
Dostupno
43463
Kupi -
29,00 KM
Apple iPhone XS Max Silicone Case – Black
Maskice i zaštita
Dostupno
43378
Kupi


