CELLY Power Bank eksterne baterije PBPD100W20000BK
CELLY Power Bank eksterne baterije PBPD100W20000BK
249,00 KM
Model PBPD100W20000BK Tip Power Bank Ostalo Kapacitet 20000 mAh Konektori 1x USBA, 2x USBC Bežično punjenje Ne Ulaz USBC Port za punjenje uređaja USBA, USBC Port za punjenje eksterne baterije USB
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Materijal | Plastika |
|---|---|
| Primarna boja | Crna |
| USB portovi | 3 |
| Konektori | Tip konektora 1: USB-A |
| Visina | 14,2 cm |
| Širina | 8,6 cm |
| Dubina | 2,7 cm |
| Težina | 395 gr |
| Kapacitet | 20000 mAh |
| Ulazni napon | 20 V |
| Ulazna amperaža | 3,25 A |
| Izlazni napon | 20 V |
| Izlazna amperaža | 5 A |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
205,00 KM
CELLY Power Bank eksterne baterije PBPD65W20EVOBK
Eksterne baterije
Dostupno
47881
Kupi -
69,00 KM
HAMA Power Bank eksterne baterije 201717
Eksterne baterije
Dostupno
47862
Kupi -
45,00 KM
HAMA Power Bank eksterne baterije 201714
Eksterne baterije
Dostupno
47859
Kupi -
75,00 KM
HAMA Power Bank eksterne baterije 201710
Eksterne baterije
Dostupno
47855
Kupi -
65,00 KM
CELLY Power Bank eksterne baterije PBPD10000EVOBK
Eksterne baterije
Dostupno
47826
Kupi -
65,00 KM
CELLY Power Bank PBE20000EVOBK
Eksterne baterije
Dostupno
44558
Kupi


