CELLY Power Bank eksterne baterije PBPD65W20EVOBK
CELLY Power Bank eksterne baterije PBPD65W20EVOBK
205,00 KM
Ovaj moćni Powerbank od 20.000 mAh je pouzdan pratilac za punjenje laptopova, tableta i pametnih telefona u pokretu. Sa izvanrednim izlaznim kapacitetom od 65W, može sa lakoćom da rukuje čak i uređajima koji su najzahtevniji. Opremljen sa dva USB-C porta za ulaz i izlaz, dodatnim USB-C izlaznim portom i USB-A portom, ovaj powerbank nudi svestranost za punjenje više uređaja istovremeno.
Dizajniran za praktičnost i stil, powerbank ima materijal mekanog na dodir za udobno držanje, dok je jedan deo napravljen od tekstila, što obezbeđuje privlačan izgled. LED daje informacije u realnom vremenu o procentu baterije powerbank-a i izlaznoj snazi, tako da uvek kontrolišete svoje potrebe za punjenjem.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Materijal | Plastika |
|---|---|
| Primarna boja | Crna |
| USB portovi | 3 |
| Konektori | 1: USB-A |
| Visina | 14,2 cm |
| Širina | 8,6 cm |
| Dubina | 2,7 cm |
| Težina | 395 gr |
| Kapacitet | 20000 mAh |
| Ulazni napon | 20 V |
| Ulazna amperaža | 3,25 A |
| Izlazni napon | 20 V |
| Izlazna amperaža | 3,25 A |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
249,00 KM
CELLY Power Bank eksterne baterije PBPD100W20000BK
Eksterne baterije
Dostupno
47882
Kupi -
69,00 KM
HAMA Power Bank eksterne baterije 201717
Eksterne baterije
Dostupno
47862
Kupi -
69,00 KM
HAMA Power Bank eksterne baterije 201716
Eksterne baterije
Dostupno
47861
Kupi -
45,00 KM
HAMA Power Bank eksterne baterije 201714
Eksterne baterije
Dostupno
47859
Kupi -
45,00 KM
HAMA Power Bank eksterne baterije 201712
Eksterne baterije
Dostupno
47857
Kupi -
65,00 KM
CELLY Power Bank eksterne baterije PBPD10000EVOBK
Eksterne baterije
Dostupno
47826
Kupi
