HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Premium 15.6-16.2
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Premium 15.6-16.2
89,00 KM
Moderna i elegantna torba za laptop u bež boji
Napravljena od kvalitetnog poliestera
4 odeljka omogućavaju bolju organizovanost
Pogodna za laptopove veličine do 16,2”
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Boja | Bež |
|---|---|
| Broj odeljaka | 4 odeljka |
| Dimenzije | Spoljašnje: 45 cm x 9 cm x 33 cm |
| Kompatibilnost | Univerzalan brend |
| Materijal | Poliester |
| Model | Premium 15.6-16.2" |
| Težina | 560 g |
| Tip | Torba za laptop |
| Veličina laptopa | 15,6" – 16,2" |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
85,00 KM
HAMA Torba i futrola za laptop 196601
Torbe i navlake
Dostupno
47849
Kupi -
65,00 KM
HAMA Torba i futrola za laptop FLORENCE 15.6 GR
Torbe i navlake
Dostupno
47840
Kupi -
55,00 KM
HAMA Torba i futrola za laptop FLORENCE 13.3 GR
Torbe i navlake
Dostupno
47839
Kupi -
65,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra LW 15.6-16.2
Torbe i navlake
Dostupno
47824
Kupi -
85,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Premium 13.3-14.1
Torbe i navlake
Dostupno
47819
Kupi -
79,00 KM
Dostupno
15836
Kupi
