CELLY Punjač za tel. TC2USBC20WWH
CELLY Punjač za tel. TC2USBC20WWH
53,00 KM
CELLY TC2USBC20WWH kompaktni zidni punjač sa dva USB-C porta omogućava brzo punjenje do 2 uređaja istovremeno snagom do 20 W.
Podržava Power Delivery tehnologiju, automatski prepoznaje uređaj i pruža optimalnu snagu.
Lagani dizajn idealan je za putovanja i svakodnevnu upotrebu.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Model | CELLY TC2USBC20WWH |
|---|---|
| Boja | White |
| Tip | Zidni punjač |
| Konektor 1 | USB-C |
| Konektor 2 | USB-C |
| Snaga | 20 W |
| Tehnologija | Power Delivery |
| Funkcije | Brzo punjenje, punjenje 2 uređaja istovremeno |
| Dimenzije | 7 × 3 × 3 cm |
| Težina | 47 g |
| Kompatibilnost | Pametni telefoni, tableti i drugi uređaji sa USB-C portom |
| Proizvođač | CELLY |


