HAMA Punjači i baterije za laptop 200007
HAMA Punjači i baterije za laptop 200007
129,00 KM
Crni univerzalni laptop punjač sa USB-C konektorom.
Maksimalna izlazna snaga punjača iznosi 92 W.
Pruža izlaznu struju od 3.25 A za stabilno punjenje.
Ulazni napon punjača varira od 100 do 240.
VIzlazni napon u rasponu od 5 do 20 V.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Boja | Crna |
|---|---|
| Dimenzije | Punjač: |
| Izlazna snaga | 92 W |
| Komaptibilnost | Acer |
| Konektor | USB-C |
| Model | 200007 |
| Ostalo | Izlazna struja: 3,25 A |
| Težina | 273 g |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
159,00 KM
Satechi 6-in-1 USB-C Slim Multiport Adapter-Space Grey
Kablovi & Adapteri
Dostupno
47472
Kupi -
149,00 KM
Apple Dual USB-C Power Adapter 35W
Kablovi & Adapteri
Dostupno
43318
Kupi -
49,00 KM
HAMA punjači za telefone, kablovi i adapteri 201648
Kablovi & Adapteri
Dostupno
47812
Kupi -
55,00 KM
CELLY Kućni žični punjači za telefone TC2USBC20WWH
Kablovi & Adapteri
Dostupno
47808
Kupi -
179,00 KM
Belkin Thunderbolt 3 2M cable- Black
Kablovi & Adapteri
Dostupno
43474
Kupi -
86,00 KM
Apple Digital AV Adapter
Kablovi & Adapteri
Dostupno
43317
Kupi
