Apple MBA 15.3: STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
Apple MBA 15.3: STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
3.059,00 KM
Iskusite moć i eleganciju uz novi MacBook Air 15.3” sa snažnim Apple M4 čipom. Uz 16 GB RAM-a i brzi 256 GB SSD, ovaj laptop pruža besprijekorne performanse za rad, učenje i zabavu. Ultra-tanak i lagan dizajn u elegantnoj Starlight boji čini ga savršenim izborom za svakodnevnu upotrebu, bilo gdje da se nalazite.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 15.3", IPS, LED, 224 pixela po inču, 500 nits, 1 bilion colors, Wide color (P3), True Tone technology |
|---|---|
| Procesor | Apple M4 Deca Core Processor |
| Memorija | 16 GB |
| Hard disk | 256 GB SSD |
| Grafička karta | Integrisana Apple M4 sa deljenom sistemskom memorijom |
| Operativni sistem | Apple MacOS Sequoia |
| Konekcije | 2 x Thunderbolt 4 (USB-C) |
| Wireless standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Masa | 1.51 kg |
| Dimenzije | 34.04 x 1.15 x 23.76 cm |
| Tastatura | YU tastatura |
| EAN | 195949840869 |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
3.059,00 KM
Apple MBA 15.3: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
60002
Kupi -
2.399,00 KM
Apple MBA 13.6: STARLIGHT/M4 10C CPU/8C GPU/16GB/256GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
60439
Kupi -
3.059,00 KM
Apple MBA 15.3: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
60404
Kupi -
4.129,00 KM
Apple MBA 15.3: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54034
Kupi -
3.479,00 KM
Apple MBA 13.6: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54066
Kupi -
3.479,00 KM
Apple MBA 13.6:STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54047
Kupi


