Apple MBA 13.6:STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
Apple MBA 13.6:STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
3.479,00 KM
Kompaktan, brz i elegantan – MacBook Air 13.6” sa moćnim M4 čipom u Starlight boji nudi odlične performanse uz 10-jezgreni CPU i GPU, 24GB RAM-a i 512GB SSD. Idealan je za profesionalce koji traže pouzdanost i stil u pokretu.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Ekran | 13.6", IPS, LED, 224 pixels per inch, 500 nits, 1 bilion colors, Wide color (P3), True tone technology |
|---|---|
| Procesor | Apple M4 Deca Core Processor |
| Memorija | 24 GB |
| Hard disk | 512 GB SSD |
| Grafička karta | Integrisana Apple M4 |
| Operativni sisitem | Apple MacOS Sequoia |
| Konekcije | 2 x Thunderbolt 4 (USB-C) |
| Masa | 1.24 kg |
| Dimenzije | 30.41 x 1.13 x 21.5 cm |
| Tastatura | Internacionalna engleska |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
3.059,00 KM
Apple MBA 15.3: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
60002
Kupi -
2.399,00 KM
Apple MBA 13.6: STARLIGHT/M4 10C CPU/8C GPU/16GB/256GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
60439
Kupi -
3.059,00 KM
Apple MBA 15.3: MIDNIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
60407
Kupi -
3.479,00 KM
Apple MBA 13.6: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54066
Kupi -
3.479,00 KM
Apple MBA 13.6: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54045
Kupi -
3.059,00 KM
Apple MBA 15.3: STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54039
Kupi


