Apple MBA 13.6: STARLIGHT/M4 10C CPU/8C GPU/16GB/256GB-CRO
Apple MBA 13.6: STARLIGHT/M4 10C CPU/8C GPU/16GB/256GB-CRO
2.399,00 KM
Novi MacBook Air 15.3” donosi izvanredne performanse uz Apple M4 čip. Sa 16 GB RAM-a i brzim 256 GB SSD-om, ovaj laptop pruža pouzdanost i brzinu za sve svakodnevne zadatke – od rada i studiranja do kreativnog stvaranja i zabave. Ultra tanak i lagan dizajn u elegantnoj Starlight boji čini ga idealnim za korisnike u pokretu. Dugotrajna baterija i tihi rad bez ventilatora dodatno naglašavaju njegovu praktičnost i naprednu tehnologiju.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 13.6", IPS, LED, 224 pixels per inch, 500 niti, 1 bilion colors, Wide color (P3), True tone technology |
|---|---|
| Procesor | Apple M4 Deca Core Processor |
| Memorija | 16GB |
| Hard disk | 256GB SSD |
| Grafička karta | Integrisana Apple M4 sa deljenom sistemskom memorijom |
| Operativni sistem | Apple MacOS Sequoia |
| Wireless standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | 5.3 |
| Konekcije | 2 x Thunderbolt 4 (USB-C) |
| Dimenzije | 30.41 x 1.13 x 21.5 cm |
| Masa | 1.24 kg |
| Tastatura | Internacionalna tastatura bez numeričkog dela |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
3.059,00 KM
Apple MBA 15.3: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
60002
Kupi -
3.579,00 KM
Apple MBA 15.3 STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54042
Kupi -
3.479,00 KM
Apple MBA 13.6: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54066
Kupi -
3.479,00 KM
Apple MBA 13.6: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54045
Kupi -
3.479,00 KM
Apple MBA 13.6:STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54047
Kupi -
3.059,00 KM
Apple MBA 15.3: STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54039
Kupi


