Apple MBA 13.6: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
Apple MBA 13.6: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
3.479,00 KM
Kompaktan, snažan i elegantan – MacBook Air 13.6” s M4 čipom u Sky Blue boji donosi vrhunske performanse u ultratankom kućištu. Uz 10-jezgreni CPU i 10-jezgreni GPU, 24GB memorije i 512GB SSD-a, idealan je za profesionalce u pokretu i zahtjevne korisnike.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 13.6", IPS, LED, 224 pixels per inch, 500 nits, 1 bilion colors, Wide color (P3), True tone technology |
|---|---|
| Procesor | Apple M4 Deca Core Processor |
| Memorija | 24GB |
| Hard disk | 512GB SSD |
| Grafička karta | Integrisana Apple M4 |
| Operativni sistem | Apple MacOS Sequoia |
| Konekcije | 2 x Thunderbolt 4 (USB-C) |
| Masa | 1.24kg |
| Dimenzije | 304mm x 215mm x 11.3mm |
| Zvučnici | Stereo zvučnici, Dolby Atmos |
| Kamera | HD 720p |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
2.399,00 KM
Apple MBA 13.6: STARLIGHT/M4 10C CPU/8C GPU/16GB/256GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
60439
Kupi -
3.059,00 KM
Apple MBA 15.3: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
60404
Kupi -
4.129,00 KM
Apple MBA 15.3: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54034
Kupi -
3.579,00 KM
Apple MBA 15.3 STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54042
Kupi -
3.479,00 KM
Apple MBA 13.6: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54045
Kupi -
3.059,00 KM
Apple MBA 15.3: STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54039
Kupi


