Apple MBA 15.3 STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
Apple MBA 15.3 STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/512GB-ZEE
3.579,00 KM
Elegantan i moćan, MacBook Air 15.3” sa M4 čipom u Starlight nijansi kombinuje stil i performanse. Uz 10-jezgreni CPU i GPU, 16GB RAM-a i 512GB SSD, savršen je za sve koji traže brzinu, pouzdanost i mobilnost u većem formatu.
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Zaslon | 15.3", IPS, LED, 224 pixela po inču, 500 nits, 1 bilion colors, Wide color (P3), True Tone technology |
|---|---|
| Procesor | Apple M4 Deca Core Processor |
| Memorija | 16GB |
| Hard disk | 512GB SSD |
| Grafička karta | Integrisana Apple M4 |
| Operativni sistem | Apple MacOS Sequoia |
| Konekcije | 2 x Thunderbolt 4 (USB-C) |
| Masa | 1.51kg |
| Dimenzije | 340.4mm x 237.6mm x 11.5mm |
| Zvučnici | Stereo zvučnici, Dolby Atmos |
| Kamera | HD 720p |
| Tastatura | EN (US) |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
3.059,00 KM
Apple MBA 15.3: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
60002
Kupi -
2.399,00 KM
Apple MBA 13.6: STARLIGHT/M4 10C CPU/8C GPU/16GB/256GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
60439
Kupi -
3.059,00 KM
Apple MBA 15.3: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/16GB/256GB-ZEE
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
60404
Kupi -
3.479,00 KM
Apple MBA 13.6: SKY BLUE/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54066
Kupi -
3.479,00 KM
Apple MBA 13.6:STARLIGHT/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54047
Kupi -
3.479,00 KM
Apple MBA 13.6: SILVER/M4 10C CPU/10C GPU/24GB/512GB-CRO
MacBook Air sa M4 procesorom
Dostupno
54045
Kupi


