PHILIPS Bežične klasične slušalice TAH3209BK/00
PHILIPS Bežične klasične slušalice TAH3209BK/00
85,00 KM
Bežične klasične slušalice u crnoj boji
Izdržljiva baterija kapaciteta 600 mAh
Poseduju podesivu traku za glavu i udobne jastučiće
Punjenje putem USB-C kabla
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Model | TAH3209BK/00 |
|---|---|
| Tip | Bežične slušalice |
| Boja | Crna |
| Dimenzije | 15,5 cm x 17,6 cm x 4,25 cm |
| Frekventni opseg | 20 – 20000 Hz |
| Impendansa | 32 Ω |
| Osjetljivost | 112 dB |
| Veličina zvučnika | 32 mm |
| Povezivanje | Bluetooth v5.3 |
| Vrijeme punjenja baterije | 2h |
| Vrijeme trajanja baterije | Vreme reprodukcije muzike: 25h |
| Baterija | Litijum-polimerska |
| Ostalo | Do 10 metara |
