PHILIPS Bluetooth slušalice TAT2206PK
PHILIPS Bluetooth slušalice TAT2206PK
109,00 KM
Izuzetno lagane i udobne slušalice otporne na prskanje vode i na znoj
Mono režim upotrebe samo jedne slušalice
Veličina zvučnika iznosi 6 mm
Jednostavno Bluetooth povezivanje uz domet do 10 m
Ručno aktiviranje govornog pomoćnika
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Model | Philips TAT2206PK/00 |
|---|---|
| Boja | Roze |
| Dimenzije | 5,7 cm x 4,57 cm x 3,1 cm |
| Frekventni opseg | 20 Hz – 20 kHz |
| Impendansa | 16 Ω |
| Osjetljivost | 101 dB |
| Mikrofon | Ugrađen |
| Težina | 37 g |
| Vrijeme punjenja baterije | 2h |
| Vrijeme trajanja baterije | Reprodukcija muzike: 6 h + 12 h Razgovori: 6 h |
| Ostalo | Maksimalna ulazna snaga: 5 mW Domet do 10 m IPX4 ocena vodootpornosti Mono režim za TWS Automatsko isključivanje Podrška za glasovnog pomoćnika Kompatibilnost sa glasovnim pomoćnicima Tri para umetaka za uši – S/M/L |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
99,00 KM
Dostupno
47829
Kupi -
85,00 KM
Dostupno
47828
Kupi -
85,00 KM
Dostupno
47827
Kupi -
65,00 KM
Dostupno
47813
Kupi -
59,00 KM
HAMA Bežične klasične slušalice 184197
Headphones
Dostupno
47810
Kupi -
59,00 KM
HAMA Bežične klasične slušalice 184196
Headphones
Dostupno
47809
Kupi


