HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra 13.3-14.1 GR
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra 13.3-14.1 GR
65,00 KM
Torba univerzalnog brenda zelene boje
Poseduje 4 dodatna odeljka za odlaganje kablova i sušalica
Spoljašnje dimenzije: 40 cm x 9 cm x 30 cm
Unutrašnje dimenzije: 38 cm x 8 cm x 28 cm
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Boja | Zelena |
|---|---|
| Broj odeljaka | 4 odeljka |
| Dimenzije | Spoljašnje: 40 cm x 9 cm x 30 cm |
| Kompatibilnost | Univerzalan brend |
| Materijal | Poliester |
| Model | Ultra 13.3-14.1 GR |
| Težina | 400 g |
| Tip | Torba za laptop |
| Veličina laptopa | 13,3" – 14,1" |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
55,00 KM
HAMA Torba i futrola za laptop 196603
Torbe i navlake
Dostupno
47851
Kupi -
65,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra 15.6-16.2 BK
Torbe i navlake
Dostupno
47825
Kupi -
65,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra LW 15.6-16.2
Torbe i navlake
Dostupno
47824
Kupi -
65,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra 13.3-14.1 antr
Torbe i navlake
Dostupno
47822
Kupi -
89,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Premium 15.6-16.2
Torbe i navlake
Dostupno
47820
Kupi -
85,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Premium 13.3-14.1
Torbe i navlake
Dostupno
47819
Kupi
