JBL Bežične klasične slušalice JBLT660NCBLK
JBL Bežične klasične slušalice JBLT660NCBLK
215,00 KM
Zvučnici prečnika 32 mm obezbeđuju JBL Pure Bass zvuk
Pokriva frekventni opseg od 20 Hz do 20 kHz za detaljan zvuk
Brzo punjenje za 2 sata, pruža 12 sati reprodukcije
Napredno otklanjanje buke za neometano uživanje
Dva ugrađena mikrofona i podrška za Voice Assistant
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Baterija | Kapacitet baterije: 610 mAh |
|---|---|
| Boja | Crna |
| Frekventini opseg | 20 Hz – 20 kHz |
| Impedansa | 32 Ω |
| Model | JBL Tune 660 NC Black |
| Mikrofon | Da |
| Osjetljivost | 100 dB |
| Povezivanje | Bluetooth + 3,5 mm |
| Pozicija mikrofona | Na slušalici |
| Težina | 166 g |
| Veličina zvučnika | 32 mm |
| Vrijeme punjenja baterije | 2h |
| Vrijeme trajanja baterije | 12h |
| Ostalo | Bluetooth verzija 5 |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
69,00 KM
PHILIPS Bež.slušalice TAT1209BK/01
Slušalice
Dostupno
44591
Kupi -
109,00 KM
PHILIPS Bež.slušalice TAH4209BK/00
Slušalice
Dostupno
44588
Kupi -
129,00 KM
JBL Bež. slušal. JBLT520BTBLKEU
Slušalice
Dostupno
44568
Kupi -
159,00 KM
SLUSALICE BEZZICNE AKG K 915, crne
Slušalice
Dostupno
43607
Kupi -
89,00 KM
Dostupno
43608
Kupi -
89,00 KM
Dostupno
43529
Kupi
