HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra 15.6-16.2 BK
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra 15.6-16.2 BK
65,00 KM
Kvalitetna i odlično dizajnirana torba za laptop u crnoj boji
Izrađena od čvrstog i izdržljivog polistera
Savršena za laptopove veličine od 16,2”
Opremljena sa pregradama za nošenje svih potrebnih dodataka
Na stanju
Na stanju
Dostava između 3 i 5 radnih dana
Dodatne informacije
| Boja | Crna |
|---|---|
| Broj odeljaka | 4 odeljka |
| Dimenzije | Spoljašnje: 44 cm x 9 cm x 32 cm |
| Kompatibilnost | Univerzalan brend |
| Materijal | Polister |
| Model | Ultra 15.6-16.2 BK |
| Težina | 440 g |
| Tip | Torba za laptop |
| Veličina | 15,6" – 16,2" |
| Ostalo | Bez naramenica |
Pogledajte i ostale modele
Povezani proizvodi
-
65,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra LW 15.6-16.2
Torbe i navlake
Dostupno
47824
Kupi -
59,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra 13.3-14.1 BK
Torbe i navlake
Dostupno
47823
Kupi -
65,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Ultra 13.3-14.1 antr
Torbe i navlake
Dostupno
47822
Kupi -
89,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Premium 15.6-16.2
Torbe i navlake
Dostupno
47820
Kupi -
85,00 KM
HAMA Torbe, rančevi i futrole za laptop Premium 13.3-14.1
Torbe i navlake
Dostupno
47819
Kupi -
85,00 KM
HAMA torbe, rančevi i futrole za laptop Premium 13.3-14.1BL
Torbe i navlake
Dostupno
47817
Kupi
